Tes-lamp žárovka 40W E14 240V svíčková matná

Patice
E14

Vzhled, cena

• , zakoupeno v Svítidla RENT.cz

• Matná žárovka tohoto typu se díky regulaci EU téměř nikde nevyskytuje. Jsem rád, že jsem ji sehnal.

Vhodná do dekoračních svítidel s možností stmívání, zlomková cena oproti srovnatelným led žárovkám.

• , zakoupeno v kupzarovky.cz

• Mám křišťálové lustry a tento typ se bohužel už nevyrábí, takže mám radost, že jsou ještě někde k sehnání!
    • Úsporné a LED vypadají na lustrech PŘÍŠERNĚ a cenově je to hrůza!

Děkuji moc!

Životnost
1000 h
Patice
E14

Matná žárovka o průměru baňky 35 mm. Žárovka je konstruována na napětí 240 V.

Její použití je tedy vhodné zejména tam, kde je napětí v distribuční síti vyšší jak 230V.

Provedení 240 V zajišťuje standardní životnost žárovky i v těchto sítích.

Příkon 40W

Životnost 1000h

Vzhled, cena

• , zakoupeno v Svítidla RENT.cz

• , zakoupeno v kupzarovky.cz

• Úsporné a LED vypadají na lustrech PŘÍŠERNĚ a cenově je to hrůza!

Děkuji moc!

• , zakoupeno v Žárovky.cz