TB Energy LED žárovka E27 230V 7W Teplá bílá

Životnost
50000 h
Patice
E27

Patice: E27,CCD měnič,SAMSUNG LED čipy,Barva: teplá bílá, Spotřeba energie: 8 W,Lumeny: 800 lm,Vyzařovací úhel: 180°, Rozměr: Ø59x117 mm,Průměrná životnost: 50 000hod.

• , zakoupeno v Itlevne.cz

• spokojenost, co jsem potřeboval, to jsem dostal

dobrá LED žárovka, která mi vyhovuje

• Špatný popis v lumenech. Takhle žárovka má jenom 450lm a svítí asi jako 50W. Podvod na lidi. Na orgilnální obalu uvedeny už správné údaje.

Koupil jsem jich 15 a jsem pěkně naštvaný, protože svítí o třetinu méně než je uvedeno v tomto popisu. Kdo potřebuje vidět, ať si připlatí a koupí aspoň 10W led nebo silnější.

• , zakoupeno v CZpočítač.cz

• úspora, příjemná přirozená barva