Solight LED žárovka klasický tvar 15W E27 4000K 270° 1220lm bílá přírodní

Produkt nemá žádné parametry.

• Nízká cena
    • Celkově větší rozměr žárovky vzhledem k malé ploše svítící části. Na LED žárovku vysoký příkon vzhledem k nízké svítivosti.

Po zkušenosti s tímto výrobkem bych žárovku od tohoto výrobce již nekoupil. Nízká cena bohužel v tomto případě odpovídá nízké kvalitě.

• , zakoupeno v tipa.eu

Na Vašem obchodu jsem jsem po objednávce vždy dostal produkt rychle a vždy vpořádku, jsem spokojený.

Super žárovka

Produkt nemá žádné parametry.

• Nízká cena

Super žárovka

ok

• , zakoupeno v tipa.eu

• žárovky svítí velice moc a mají malou spotřebu

Vřele doporučuji všem zákazníkům.dobře se u Vás nakupuje,ani jsem nemusel vytáhnout paty z domy jenom chvilku poseděl u počítače a objednal z domova a už někdo zvoní a zboží mám doma Velice rychle jsem nakoupil a velmi dobře díky Vám a Vašim službám. Jsem velice spokojen,a všude Vás chválím a doporučuji všem. Za nějaký čas Vás budu zase kontaktovat jelikož naše budova je veliká a všude se svítí,jelikož nemáme na chodbách okna. Děkuji Vám,že jste a děláte lidem radost,vřele doporučuji všem.

• úspora energie

• levná dál se uvidí