Skylighting LED R50 7W E14 Teplá bílá

E14

• Svítí opravdu kvalitně

• Spotřeba
    • Svítivost

Žárovka funguje k plné spokojenosti.

• Velký úhel světla
    • Barva světla
    • Intenzita , svítí víc než 40Watová klasická žárovka
    • Kvalitní provedení , tělo je z keramiky
    • Nízká spotřeba , jen 7Watů

Scháněly jsme náhradu do bodové osvětlení , měly jsme strach že 600lm bude moc , protože je to výkonem asi jako 50watová žárovka . Teď jsme ale velmy spokojeni , v pokoji je dostatek světla a celková spotřeba je skoro nulová.

Barva světla
Životnost
30000 h
Patice
E14

LED reflektorová bodová žárovka R50 E14 7W, 600lm, SKYLIGHTING, 3000K, teplá bílá.Jedná se kvalitní LED světelný zdroj značky SKYLIGHTING ve tvaru reflektoru a provedení softone (mléčné sklo). Vhodný do domácností i komerčních prostor, divadel, kinosálů, hotelů a pod.

• Svítí opravdu kvalitně

• Spotřeba
    • Svítivost

Žárovka funguje k plné spokojenosti.

• Velký úhel světla
    • Barva světla
    • Intenzita , svítí víc než 40Watová klasická žárovka
    • Kvalitní provedení , tělo je z keramiky
    • Nízká spotřeba , jen 7Watů

• , zakoupeno v Eneshop.cz

Svítí jako bejk. Skoro víc, než jsem čekal. Netopí, nevrčí, nebliká...

• , zakoupeno v Eneshop.cz

Funguje přesně tak, jak jsem si představoval.

• silné a příjemné teplé světlo
    • výrazná úspora energie

Svítí opravdu pěkně silně, určitě s přehledem nahradí klasickou 50W žárovku. Rozhodně doporučuji ke koupi, raději si pár korun připlatit za tuto 7W, než kupovat levnější "bludičky."