Philips LED žárovka 9,5W 60W E27 Teplá bílá CL

Typ osvětlení
    LED žárovky
    Barva světla
    teplá barva

LED zdroje jsou přímou náhradou klasických žárovek s paticí E27/E14 a halogenových zdrojů s paticí GU10/GU5.3 Tyto LED zdroje umožňují dosahovat značných úspor energie a minimalizovat náklady na údržbu.

• studená žárovka
      • úspora

led úsporná žárovka která intenzivně svítí

• úsporná
      • dobré světlo

netypický tvar, ale jinak standartní žárovka na běžné použítí s dlouhou životností

• Příjemné a dostatečné světlo, které nebodá do očí
      • Úspora energie
      • Hezký tvar

Čím jsem starší, tím více mi záleží na kvalitním osvětlení. Potřebuji dobře vidět, ale ostré světlo mi vadí. Tato žárovka mé nároky splňuje na 100 %.Ani cena mi s ohledem na slibovanou výdrž i úsporu energie nepřipadá moc vysoká. Chválím také stránky výrobce, firmy Philips, díky kterým jsem se ve výběru vhodných žárovek konečně zorientovala.

• žárovka je skvělá,jasná,dlouhá životnost
      • velká úspora energie
      • nezahřívá se
      • nemám

žárovku jsem zakoupila abych vyměnila za klasické obyčejné žárovky.
      Světlo je jasné,nedráždivé,,svícení je tiché oproti jiným žárovkám které mi tak nějak syčely
      očekávám také úsporu enegie

• nízká spotřeba
      • vyšší cena

LED žárovka je super. Jsem z ní opravdu nadšená. Jsem ráda, že jsem mohla doma vyměnit staré obyčejné žárovky za tyto moderní LED žárovky. Svítí o moc lépe. Rozhodně se vyplatí do nich investovat.

• - úsporná náhrada klasické žárovky

Žárovka má klasický tvar a velikost, velkou výhodou je malá spotřeba elektrické energie a dobrá svítivost v podobě příjemně jasného světla.