Panlux GU10-L11 S 4W GU10 60SMD LED žárovka

studená barva

• , zakoupeno v ELIMA.cz

• Výborná svítivost , vzhled
    • Nic jsem neobjevil

Tyto LEDKY jsou výborné , měl jsem doma 48xled a nyní jsem zvolil 60xled a jsem spokojen :-)

Typ osvětlení
LED žárovky
Barva světla
studená barva

GU10-L11/S LED žárovka. Výška 59mm. Patice GU10. Barva světla studená bílá. Napájení 230V. Typ zdroje halogenová žárovka. Stmívatelnost. Životnost 30000h. Počet LED 60SMD. Průměr 50mm. Max. Příkon 4W. Světelný tok 260lm.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ELIMA.cz