Ledspace LED žárovka 8W 14xSMD2835 E14 750lm teplá Stmívatelná

teplá barva

• velká intenzita světla, kterou jsem očekával

vřele doporučuji

• , zakoupeno v SMD LEDzarovky.cz

• Nainstaloval jsem dotycne zarovky LED a zatim vseobecna spokojenost.Jsou v lustru,kde puvodne bylo 7 zarovek Mignon 40W,ty jednak moc nesvitily a navic nicily objimky teplotou.Se zarovkami LED je spotreba odhadem 5 x nizsi a sviti vic.Pri jejich cene,pokud se potvrdi zivotnost,je to supernahrada starych zarovek.Jen mne mrzi,ze stare zarovky byly reseny zakazem,protoze jsou aplikace,kde jsou zarovky nutne a jejic nahrada zarovkami LED a dodatecnym topnym telesem (treba u teraria) mne zrovna nenaplnuje uspokojenim.Kdyby se to nechalo na uvazeni uzivatelu,bylo by to vyrazne lepsi (navic zakaz prisel v dobe,kdy nahrada pomoci usporek podle mne nebyla nahrada).V soucasne dobe uz ale nahrada klasickych zarovek zarovkami LED je bez problemu (jako zdroje svetla). a i Vy na tom mate znacnou zasluhu.
    • Pokud se potvrdi zivotnost zarovek LED,zadne negativni vlastnosti jsem nenasel.

zdroje svetla s diodami LED jsou v soucasne dobe jiz dobrou nahradou klasickych zarovek v beznem osvetleni.Hlavne co se tyka produkce tepla napr. v lednicce nebo v klasickych lustrech,ktere maji objimky z bakelitu (u starsich lustru je to bezne.Tam je ale potreba zvazit rozmery zarovek LED,protoze leckdy maji rozmery vetsi,nez puvodni zarovky.To ale plati i u nahrad uspornymi (vybojkovymi) zarovkami.).

Typ osvětlení
LED žárovky
teplá barva

8W LED úsporná žárovka na 230V se závitem E14, která nahrazuje až 60W klasickou žárovku.

Vhodná do lampiček, lustrů,koupelen a do jiných míst, kde chcete ušetřit a při tom svítit.

Žárovka vyzařuje teplé bílé světlo.

Intenzitu žárovky lze ovládat stmívačem.

UPOZORNĚNÍ: Některé stmívače nemusí fungovat v kombinaci se stmívatelnou LED žárovkou správně, protože jsou primárně určené pro klasické žárovky a s elektronikou LED žárovky si "nerozumějí". Žárovka pak může například problikávat.

SMD 2835 je čip nejmodernější konstrukce. Díky vyspělejší technologii, použití kvalitnějších materiálů a hlavně menší výšce čipu, je zajištěno lepší chlazen, vyšší účinnost a menší úbytek svítivosti v čase.

Technické údaje:

Počet LED 14x SMD typu 2835