Ledspace LED žárovka 2W 4xSMD3030 E14 200lm Neutrální bílá

neutrální barva
Světelný tok
200 lm

• , zakoupeno v Ledky-svitidla.cz

lališ, zdravím. co dodat-spotřeba 2W a svítí jako 40W-super.

• náhrada 15W žárovky

LED žárovky
neutrální barva
Světelný tok
200 lm

LED žárovka 2W obsahující 4 čipy SMD3030, patice E14.

Díky malému rozměru je tato LED žárovka  vhodná například do digestoře nebo lednice.

Technické údaje:

Životnost min 50 000 hodin

Certifikáty

CE, RoHS     Ušetříte až 85% el. energie

• , zakoupeno v Ledky-svitidla.cz

lališ, zdravím. co dodat-spotřeba 2W a svítí jako 40W-super.

• náhrada 15W žárovky

• Co jsem potřeboval tak mám doma
    • Nemám žadné

Opravdu jsem spokojen

• , zakoupeno v SMD LEDzarovky.cz

• malé rozměry, do lampy u nočního stolku, naprosto ideální, příjemná svítivost

splnila moje očekávání, není co vytknout

• , zakoupeno v SMD LEDzarovky.cz

Perfektní žárovka do lednice.

• , zakoupeno v SMD LEDzarovky.cz

• malá velikost a spotřeba