Ledom LED žárovka 5W 27xSMD E14 450lm studená bílá

Světelný tok
450 lm

Cena x kvalita OK

• , zakoupeno v SMD LEDzarovky.cz

Někdy prostě nevíte co napsat, ale potřeboval jsem je, koupil jsem je a jsem spokojen.

Splnilo moje očakávanie

Typ osvětlení
LED žárovky
studená barva
Světelný tok
450 lm

Úsporná bodová LED žárovka 5W obsahující 27 vysoce svítících SMD LED 5050, s paticí E14.

Hliníková konstrukce žárovky pro lepší chlazení SMD čipů zajišťuje delší životnost i v náročnějších podmínkách.

Technické údaje:

Úhel svícení 180°

Životnost min 50 000 hodin

Certifikáty

CE, RoHS

VÝHODY SMD LED ŽÁROVEK - nízká spotřeba a dlouhá životnost minimální tvorba ztrátového tepla vysoká odolnost proti otřesům a chvění životnost nezávisí na počtu sepnutí rovnoměrná intenzita vyzařovaného světla LED žárovky během její životnosti široký teplotní rozsah použití -40 ° C do +100 ° C-možnost vytvářet různobarevné světlo vynikající barevné podání ohleduplné vůči životnímu prostředí.

PremiumLED SMD LED žárovky jsou charakteristické svojí čistou barvou, mnohem větší odolností vůči vnějším vlivům. Životnost LED žárovek PremiumLED je až 50.000 hodin, přičemž ji nezkracuje jejich časté vypínání, nepotřebují čas na zahřátí, pracují i při velmi nízkých teplotách.

Žárovka na SMD technologii (Surface Mount Device)

Polovodičová dioda dosahuje vysoké účinnosti při konverzi elektrické energie na světlo. Plýtvání energie v podobě tepla jak známe u klasických žárovek je redukována na minimum, takže je vždy studená. Žárovky mají široký pozorovací úhel, což je ideální pro osvětlení kuchyňské desky, salonky, chodby, podsvícení schodišť, koupelen, atd..), SMD technologie byla vyvinuta pro elektronický průmysl kvůli potřebě miniaturizace elektronických obvodů.

Ledom žárovky vynikají svou vysokou efektivností.Žárovky LedomD Vám zajistí velkou úsporu elektrické energie oproti klasickým žárovkám.

Cena x kvalita OK

Splnilo moje očakávanie