Led SMD-W20-E14- Denní bílá

Typ osvětlení
LED žárovky

• , zakoupeno v Luxo.cz

• Obývák o půdorysu 30 m2 mi krásně prosvětlí 4 ks této žárovky. Všechny 4 mám postavené na nábytku (lampičky z IKEY za 70Kč) a namířené na strop.
    • Teď svítím v obýváku při spotřebě 16W (měřeno digitálním měřičem spotřeby).
    • Nic. Jsem absolutně spokojen

Typ osvětlení
LED žárovky

1zákazník doporučuje produkt

• široký úhel světla
    • V žádné případě nejde o velmi kvalitní led zdroj jak je uvedeno v popisu. Spíše velmi průměrný.
    • LEDka ve svítidle připojenému k 2ks vypínačů č.6 (přepínání ze dvou míst) i po vypnutí vypínače bliká v intervalu cca 20 vteřin.

Pokud se chystáte použít ve svítidle které je ovládáno z více míst současně budete mít zřejmě stejný problém. Doporučuji tedy z vlastní zkušenosti použít značkovou LED. S tou problém není a její cena je jen o velmi málo vyšší.

Z principu produkt nedoporučím i když spoustě lidem udělá skvělou službu.

• , zakoupeno v Luxo.cz

• Teď svítím v obýváku při spotřebě 16W (měřeno digitálním měřičem spotřeby).
    • Nic. Jsem absolutně spokojen