Kanlux Halogenová lineární J-100W 78MM EK BASIC 10700

Patice
R7s

ok

• , zakoupeno v Žárovky.cz

• Poctivá neekologická žárovka.
    • Nic mě nenapadá

Žárovku jsem si zakoupil, protože jsem hodně sklamaný z alternativních světelných zdrojů. Diody mají hnusné namodralé světlo a když si hrajou na teplé barvy, tak je světlo zelené. Úsporky obsahují rtuť, dlouho nabíhají a mají omezený úhel vyzařování světla a nízký index podání barev.
    Dále existují halogenové žárovky tzv. eko-halogen kde je při sníženém příkonu dosaženo vyšší svítivosti. Nebudeme si však nalhávat že to není na úkor životnosti. Jak jinak si mám vysvětlit, že jsem si před pěti lety koupil 5ks stejných lamp se 100W R7S žárovkou, všechny až na jednu denně používám a všechny žárovky jsou původní. Pouze v jedné této lampě mi ta originální žárovka odešla hnedka po půl roce vlivem skratu lampy na stejném okruhu. Tak jsem zakoupil novou Eko-halogen (80W při vyšší svítivosti) a odešla po roce a každá další zase po roce (vyměnil jsem několik výrobců). Už mě to nebaví a proto jsem si koupil starou dobrou neekologickou halogenku 100W a jsem přesvědčen, že vydrží minimálně těch 5 let jako ty ostatní z původní série.

Chromatičnost
Napětí
230 V
Patice
R7s

Kvalitní halogenová žárovka s paticí R7s, určená pro reflektory, vyzařuje příjemné světlo a potěší skvělým poměrem cena/výkon. Žárovka halogenová lineární J-100W 78mm PREMIUM/ R7s /2000h/ 1100lm Halogenovou žárovkou s paticí R7smůžete osadit tyto reflektory. Podívejte se také na LED žárovky ve stejném provedení a na kompletní sortiment halogenových žárovek.

1zákazník doporučuje produkt

ok

• životnost

tyto žárovky jsem vyměnil už tři, svítil jsem minimálně, ale max.
    životnost byla pod 20 hod

• , zakoupeno v Žárovky.cz

• Poctivá neekologická žárovka.
    • Nic mě nenapadá