Evolveo EcoLight LED žárovka 12W E27

teplá barva

• , zakoupeno v LEDáček

• svítí jako 100w žárovka, příjemná barva světla

• úsporná
    • zatím nic (čas ukáže, jak dlouho vydrží)

eSvětlo.cz (prodejce)

jsme rádi za Váš nákup v našem internetovém obchodě. Děkujeme.
    Pokud jste se žárovkou spokojen, v naší nabídce naleznete i verzi:
    1) 10W http://www.esvetlo.cz/evolve-ecolight-led-zarovka-10w-e27-a60-010t030ww-08
    2) 6W http://www.esvetlo.cz/evolve-ecolight-led-zarovka-6w-e27-a60-006t014vw-06
    S přáním hezkého den,
    Michael Urban

• , zakoupeno v eSvětlo.cz

• Dokonalá náhrada za klasické žárovky 75 W.
    • Bez připomínek.

Kvalita světla a náhrada za klasické žárovky 75 W perfektní.

Typ osvětlení
LED žárovky
Energetická třída
A
Barva světla
teplá barva

SAMSUNG LED čipy,CCD měnič,Patice: E27,Barva: teplá bílá, Spotřeba energie: 11 W,Lumeny: 1000 lm,Vyzařovací úhel: 180°, Průměrná životnost: 50 000hod.

• 1) ve srovnání s dalšími výrobky podobných hodnot, ale jiných značek (Best-LED 12W 1150lm 3000K a Patona 12W 1150lm 3000K), svítí o něco více, i když je na obalu uvedena svítivost 1050lm.
    • 2) příjemné světlo
    • 3) skutečnou spotřebu jsem naměřil 11W, ne 12W jak je uváděno, což je dobré pro kupujícího.
    • 4) má skvělé chlazení
    • Je těžší oproti 2 uvedeným konkurenčním výrobkům, asi kvůli kovovému chlazení, které je dobře konstrukčně provedeno.

Špičkový výrobek, mám jeden kus v kuchyni, druhý v obýváku. Zatím jsem vyzkoušel celkem 4 značky "neznačkových" LED žárovek a tato je podle mě nejlepší.

• , zakoupeno v LEDáček

• svítí jako 100w žárovka, příjemná barva světla

• úsporná
    • zatím nic (čas ukáže, jak dlouho vydrží)

eSvětlo.cz (prodejce)

jsme rádi za Váš nákup v našem internetovém obchodě. Děkujeme.
    Pokud jste se žárovkou spokojen, v naší nabídce naleznete i verzi:
    2) 6W http://www.esvetlo.cz/evolve-ecolight-led-zarovka-6w-e27-a60-006t014vw-06
    S přáním hezkého den,
    Michael Urban

• , zakoupeno v eSvětlo.cz

• Dokonalá náhrada za klasické žárovky 75 W.
    • Bez připomínek.

Kvalita světla a náhrada za klasické žárovky 75 W perfektní.